top of page

SVATEBNÍ 
 

Znáte to, vy slečny ty fotky chcete, ale Váš milý se k tomu úplně moc nemá a někdy i selfie z výletu je trochu potíž a co teprve na svatbě že.

Víte co, vůbec to nevadí, neb jste narazili na pohodového svatebního fotografa, který nefotí krkolomné a strojené fotky, ale to co se opravdu děje a hlavně Vaše emoce a pocity.  Není tedy vůbec potřeba mít obavu jak to dopadne, protože to dopadne moc dobře a bude Vás to bavit

Svatba je skvělá událost, v ideálním případě jednou za život a jako taková vyžaduje individuální přístup i z mé strany. A jelikož a protože i nějaké ty zkušenosti už mám, pomůžu Vám i během dne.

Aktuálně jsem z Hradce Králové, tedy pohodlně pokryji východní Čechy, ale jsem všude zdejší, protože třeba v Ostravě mám rodinu, tak že když máte svatbu v Moravskozleském kraji není problém dojet. Praha? ta je z Hradce kousek, tak že dorazím i tam a třeba Jižní Morava? Tam ty svatby mám moc rád. 

Ale ať už jste odkukoliv a líbí se Vám mé svatební fotografie, nebojte se napsat a klidně se jen zeptat na to co Vás zajímá. Jelikož nemám co tajit, najdete níže základní představu o ceně svatebního focení a i recenze od nevěst a novomanželů.

Doprava

Předsvatební schůzka

+- 12 hodin focení
Odevzdání 350 + fotek na  fleshce
Vytištění +- 50 fotografíí v prezentační krabičce

Odkaz s kompletní galerií odevzdaných fotek pro snadné zaslání rodině
 

Od

24 ooo Kč

Více fotek

 
FOTOGRAF

bottom of page