Svatební fotograf

Znáte to, vy slečny ty fotky chcete, ale Váš milý se k tomu úplně moc nemá a někdy i selfie z výletu je trochu potíž a co teprve na svatbě že.

Víte co, vůbec to nevadí, neb jste narazili na pohodového svatebního fotografa, který nefotí krkolomné a strojené fotky, ale to co se opravdu děje a hlavně Vaše emoce a pocity.  Není tedy vůbec potřeba mít obavu jak to dopadne, protože to dopadne moc dobře a bude Vás to bavit

Svatba je skvělá událost, v ideálním případě jednou za život a jako taková vyžaduje individuální přístup i z mé strany. A jelikož a protože i nějaké ty zkušenosti už mám, pomůžu Vám i během dne.

Aktuálně jsem z Hradce Králové, tedy pohodlně pokryji východní Čechy, ale jsem všude zdejší, protože třeba v Ostravě mám rodinu, tak že když máte svatbu v Moravskozleském kraji není problém dojet. Praha? ta je z Hradce kousek, tak že dorazím i tam a třeba Jižní Morava? Tam ty svatby mám moc rád. 

Ale ať už jste odkukoliv a líbí se Vám mé svatební fotografie, nebojte se napsat a klidně se jen zeptat na to co Vás zajímá. Jelikož nemám co tajit, najdete níže základní představu o ceně svatebního focení a i recenze od nevěst a novomanželů.

Doprava

Předsvatební schůzka

+- 12 hodin focení
Odevzdání 350 + fotek na  fleshce
Vytištění +- 50 fotografíí v prezentační krabičce

Odkaz s kompletní galerií odevzdaných fotek pro snadné zaslání rodině
 

Od

24 ooo Kč

Více fotek

CO ŘÍKAJÍ NEVĚSTY

Dokonalost.. spolu s

Tomáš Němec

jsme strašně rádi, že právě ty jsi nám zachytil náš svatební den.

Když jsme se na fotky podívali, znovu jsme si poplakali. Taková nádhera! Jsi opravdu strašně šikovný, celá rodina a přátelé si tě moc schválili. Proto ti ještě jednou chceme mockrát poděkovat, jen díky tobě máme už napořád ty nejkrásnější vzpomínky.

Proto můžeme všem jen vřele doporučit právě tebe!

  Karolína Němcová