top of page

KDO JSEM 
CO DĚLÁM JAK

IMG_3500 (2).jpeg
monika_adam_parove_foceni_hradec_kralove00006.jpg
vaisovi00202.jpg

Co dělám? Vyprávím příběhy pomocí obrázků, vaše příběhy. Já jsem jen ten, který se to všechno snaží zachytit. 

 

Můžou to být svatby, to jsou super příběhy, a nebo se taky může stát, že vás bude co nevidět více a hledáte někoho kdo Vám udělá hezké a přirozené párové fotky, z toho jsou taky hezké romantické fotky, jako tady těch dvou třeba.

 

A jestli někoho takovéhé hledáte, tak jste na správné adrese.

Pokud plánujete veselku a hledáte svatebního fotografa, nebo jste dva, tři čtyři, pět a chcete párové, nebo rodinné fotky vás všech, tak směle napište, žádný dotaz není špatný, nebo hloupý

 

Prý jsem docela vtipný a s lidma dobře komunikuji, to neříkám já, ale lidi kolem, koukněte na recenze, fakt, no a mimo to občas  dobře i něco vyfotím, koukněte.

Ahoj všem kdo navštívili mou stránku. 

Jmenuji se David Sameš a aktuálně jsem v Hradci Králové. Jsem tady ten na fotce vlevo, nikoliv ten svalnatý hezoun pod tímhle textem. To jen tak pro jistotu. Mám krásnou ženu, kterou často využívám jako modelku a vizážistku, tak že se člověk zlepšuje ve všech směrech. K tomu dvě malé princezny, které jsou prý více já, ale ony se ještě vyloupnou. Pevně v to doufám, neb aby měla slečna nos jako já, nechce nikdo. Původem jsem z Ostravy, tak že se dost často stává, že můj břitký humor nedopadá na úrodnou půdu a jsem nepochopen. To je ale tak nějak úděl umělců řekl bych

Dále bych mohl říct že jsem od pohledu namyšlený a takový ten kretén, což jste si už třeba i řekli, ale je to běžná mejlka u lidí, kteří mě neznají a ten první dojem je většinou jiný než výsledek.

bottom of page