logo.png

Ahoj všem kdo navštívil mou stránku. 

Jmenuji se David Sameš a aktuálně jsem v Hradci Králové. Mám krásnou ženu, kterou často využívám jako modelku a vizážistku, tak že se člověk zlepšuje ve všech směrech. K tomu dvě malé princezny, které jsou prý více já, ale ony se ještě vyloupnou. Pevně v to doufám, neb aby měla slečna nos jako já, nechce nikdo. Původem jsem z Ostravy, tak že se dost často stává, že můj břitký humor nedopadá na úrodnou půdu a jsem nepochopen. To je ale tak nějak úděl umělců řekl bych

Dále bych mohl říct že jsem od pohledu namyšlený a takový ten kretén, což jste si už třeba i řekli, ale je to běžná mejlka u lidí, kteří mě neznají a ten první dojem je většinou jiný než výsledek.

Co se týče mých fotek, tak ... jo, svatby a nebo se taky může stát, že vás bude co nevidět více a hledáte někoho kdo Vám udělá hezké a přirozené párové fotky.

 

To je oč tu běží a jste tedy na správné adrese tak že jestli plánujete veselku a hledáte svatebního fotografa, nebo jste dva, tři čtyři, pět a chcete fotky vás všech, tak jste tady taky správně.

 

Prý jsem docela vtipný a s lidma dobře komunikuji, to neříkám já, ale lidi kolem, koukněte na recenze, fakt, no a mimo to občas  dobře i něco vyfotím, koukněte.